Google+ Facebook Pinterest

14 lut 2013

      14 luty prawie wszystkim kojarzy się z dniem miłości, życzliwości, czułości, uśmiechu…. To dzień szczególny zwłaszcza dla początkujących par, kiedy jeszcze onieśmieleni sobą przeżywają ją najpiękniej jakby ten dzień należał tylko do nich i dla nich został stworzony. Idąc ulicami w tym dniu zauważymy na wystawach sklepów przepiękne dekoracje gdzie przeważa kolor miłosnej, namiętnej czerwieni; spacerujące, nigdzie nie śpieszące się pary cieszące się daną chwilą w swoim towarzystwie. Nie wiem jak wy ale ja lubię patrzeć na takie ulice i szkoda, że nie wyglądają one tak cały rok. 


     Każdy z nas obchodzi ten dzień inaczej. Większość osób spędza go w samotności z ukochaną osobą lub w kinie na romantycznym seansie. Dla niektórych niestety to zwykły, kolejny dzień skreślony z kart kalendarza. Mam nadzieję i życzę wam abyście ten dzień spędzili z ukochaną osobą lub z osobami wam bliskimi.
     W tym dniu nie zapominajmy również o naszych futrzastych przyjaciołach. Mogę się założyć, że firmy niedługo wymyślą karmę dla zwierząt w kształcie serca, o ile już tego nie zrobiły. Moja Kita otrzymała dzisiaj porządną porcję miłosnych miziaków, których i tak było jej mało….
    Dla swoich znajomych zrobiłam małą kulinarną niespodziankę. Najzwyklejsze muffiny z różnym nadzieniem (czerwonym również) przyozdobiłam bitą śmietaną, różową posypka i koniecznie ozdobnym jadalnym serduszkiem.
 Oczywiście Kita miała też swój wkład…..


A to już nasze małżeńskie prezenty walentynkowe. Chyba wiadomo co dla kogo :-)Zmykam świętować, a wam, życzę miłosnego dnia z bombą pozytywnych uczuć i energii.

♥♥ ♥ Buziaki:* ♥♥ ♥
Reakcje:
Categories: , , , ,

2 komentarze:

  1. Mufinki to fajny sposob na wyrazenie uczuc;P Chcialam zrobic wlasnie z takimi serduszkami jak Ty, ale niestety nie moglam dostac ich nigdie i kupilam pisaczki :)

    Koteczek wspanialy :))

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja sobie zażyczyłam kwiatka w doniczce i dostałam dwie pięknie kwitnące rośliny :)

    OdpowiedzUsuń