Google+ Facebook Pinterest

11 sty 2013

Posted by Unknown Posted on 17:45 | 9 comments

POMAGAJMY!!!!

Dzisiaj przychodzę do was z bardzo ważnym przesłaniem i ogromną prośbą. Proszę was o pomoc dla przytuliska dla psów w Rachowie Starym. Informację na ten temat znalazłam w jednym z chętnie czytanych przeze mnie blogów Agnes Beauty. Po przeczytaniu jej posta związanego z potrzebującymi zwierzętami nie potrafiłam powstrzymać łez. Cieszę się, że Agnieszka i jej siostra bardzo zaangażowały się w pomoc psiakom oraz z tego, że Aga postanowiła zamieścić taką informację na swoim blogu, bo o tym trzeba mówić, trzeba pomagać. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem okazałaby się adopcja wszystkich piesków, ale zdaję sobie sprawę, iż nie każdy posiada odpowiednie warunki.

Niektóre zdjęcia piesków z przytuliska, dzięki uprzejmości Agnieszki.
Szczegółową informację na temat przytuliska możecie znaleźć w poście Agnieszki lub na stronie przytuliska. Siostra Agnieszki założyła również wydarzenie na facebooku.

Pomóc możecie poprzez wpłatę na poniższy numer konta.
70 1370 1109 0000 1706 4838 7313
w tytule przelewu "grupa Lublin - schronisko Rachów"


Patronat nad przytuliskiem sprawuje Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva! ul. Kopernika 6/8. 00-367 Warszawa Grupa lokalna: Lubelska Grupa Vivy

Oprócz wpłaty na powyższe konto postanowiłam pomóc również w inny sposób. Zorganizowałam małą akcje wśród znajomych, prosząc ich o pomoc w obdarowaniu tych zwierząt w potrzebne rzeczy. Zaproponowałam, aby każdy kupił jeden produkt, np. suchą karmę, kaszę gryczaną, makaron, miski, itp. Dla jednej osoby nie jest to duży wydatek, a dla nich to może przetrwanie kolejnego dnia.  

I moja prośba do was: adoptujcie jeśli oczywiście chcecie i możecie, wpłacajcie pieniążki, choćby 5 złotych na powyższe konto. Każdy grosz się liczy!!! Jeśli chcecie pomóc w inny sposób możecie zorganizować wśród swoich znajomych podobną akcje do mojej. A może macie inny pomysł na pomoc tym zwierzętom? 

Prośba do osób, które wybierają się 26 stycznia na spotkanie lubelskich bloggerów. Jeśli chcecie i możecie pomóc, przynieście jakiś produkt dla psów z przytuliska. 
Reakcje:
Categories: ,

9 komentarzy:

 1. O to schronisko jest w moim województwie, nawet nie wiedziałam, że potrzebuje pomocy. Ja się postaram wspomóc czworonogów, bo los zwierzaków nigdy nie jest mi obojętny. A patrząc na ten błagalny wzrok, aż łza się w oku kręci:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje kochana za post i o to chodzi aby jak najwięcej osób się o tym dowiedziało:) My już mamy pomysł jak połączyć nasze spotkanie blogerek z pomocą dla zwierzaków:)Dziewczyny do dzieła!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem wiem nawet jaki:)i też coś dorzucę od siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wspieram schronisko w swoim mieście :)
  Warunki są tam tragiczne :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna inicjatywa, grosz do grosza i jakaśpomoc będzie.

  OdpowiedzUsuń
 6. slyszalam o tym, ale ja juz mam zwierzątko w domu ii niestety nie mogę przygarnąć kolejnego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdobyłam wielki wór karmy suchej, bardzo porządnej :). W przyszłą sobotę jedzie do psiaków :))).

  OdpowiedzUsuń
 8. ten pierwszy psiak jest cudny!niestety ja juz mam czworonoga w domu wiec nie moge przygarnac kolejnego:)

  OdpowiedzUsuń